Strona główna » O nas
Filtry
Kategorie

O nas

To jest realizacja mojej pasji!!!


Pasja ta zrodziła się 18 lat temu, kiedy ukończyłam szkołę kosmetyczną. Jako specjalistka w dziedzinie kosmetyki profesjonalnej wzbogacałam wiedzę na szkoleniach z kosmetologii, dermatologii i medycyny estetycznej a także dietetyki. Mój gabinet stał się miejscem, które klientki i klienci obdarzają szczególnym zaufaniem, ponieważ do każdego podchodzę indywidualnie rozwiązując każdy nurtujący problem związany z pielęgnacją ciała.


Jako specjalista w dziedzinie kosmetologii obserwuję rosnący trend dbałości o zdrowie i urodę również poza salonami, w domowych warunkach przy własnej domowej kosmetyczce. Dlatego też, podjęłam decyzję o dostarczeniu holistycznej oferty mojego salonu w wygodny i dostępny sposób, uruchamiając sklep internetowy. Zanim powstał, zadałam sobie i moim klientkom pytanie: co chciałyby zastać w takim sklepie, aby chętnie do niego zaglądać? Usłyszałam, że sklep poza atrakcyjnym asortymentem i ofertą cenową, powinien doradzać, wspierać i odpowiadać na trudne pytania związane z pielęgnacją urody, tak jak czyni to kosmetyczka podczas wizyty w salonie urody. 

Wtedy podjęłam decyzję, że taki właśnie będzie mój sklep internetowy KupKrem.pl! Na jego stronach, poza szerokim asortymentem, każdy znajdzie odpowiedź na pytania dotyczące urody, zarówno w postaci artykułów na blogu jak również możliwości bezpośredniego kontaktu ze specjalistą w zakresie kosmetyki i kosmetologii. Posiadamy szeroki asortyment, dlatego jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby różnych grup wiekowych i zapewnić profesjonalną holistyczną opiekę.

W naszym sklepie znajdziecie kosmetyki profesjonalne, dermokosmetyki najlepszych światowych marek rekomendowanych przez lekarzy medycyny estetycznej i dermatologów, suplementy i urządzenia profesjonalne dla najbardziej wymagających. Sklep dedykowany jest osobom poszukującym fachowej i specjalistycznej porady z dziedziny medycyny przeciwstarzeniowej, szukających inspiracji i rzetelnego źródła wiedzy.


Kreujemy przyszłość. Nasza oferta jest o krok przed konkurencją. To co robimy przynosi zamierzony i widoczny efekt. Nieustannie rozwijamy firmę, siebie i naszych klientów.
 

"KupKrem.pl - wszystkie strony piękna" - Joanna Pniok


 


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu