Wybierz Strona

ARKANA COSMETICS

ARKANA COSMETICS

ARKANA COSMETICS

Arkana to polska marka działająca od 2011 roku w dziedzinie profesjonalnej kosmetologii. Nowatorskie dermokosmetyki marki wynikają z obserwacji światowych nowości w branży, jak również innowacyjnych rozwiązań takich jak wprowadzenie peptydu Progeline™. Szeroka wiedza Producenta w zakresie biotechnologii w połączeniu z nowoczesnymi technologiami laboratoryjnymi, skutkuje ugruntowanym zaufaniem klientów do marki.

Filozofia marki Arkana

Filzofia marki opiera się na idei świadomego piękna: indywidualna i właściwie dobrana terapia w gabinecie kosmetycznym w połaczeniu z pielegnacją domową, to niezawodny sposób, aby codziennie cieszyć się efektami kuracji.

Kosmetyki Arkana, dzięki starannie dobranym formułom, są tworzone celem prawidziwej  odnowy skóry i będą doceniane przez profesjonalne gabinety kosmetyczne, lekarzy, kosmetologów oraz rzecz jasna – klientów. 

Peptyd Progline™

Firma Arkana jako pierwsza w Polsce wprowadziła peptyd Progline™, ktory został ogłoszony międzynarodową innowacją w 2012 w zakresie składników aktywnych. Producent stale pracuje nad tym, aby składniki aktywne stosowane w produktach marki Arkana były wysoce skoncentrowane, zapewniały szybkie i długotrwałe efekty oraz były biozgodne z każdym rodzajem skóry. 

Certyfikaty przyznane firmie Arkana

Adres firmy Arkana Cosmetics:

ARKANA COSMETICS SP Z O.O. SP.K.

UL.PÓŁNOCNA 15-19,
BUDYNEK 2.2 IIP.
54-105 WROCŁAW 

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Share This