Wybierz Strona

REVITALASH COSMETICS

REVITALASH COSMETICS

REVITALASH

Producent wysokiej jakości kosmetyków dla kobiet, chcących mieć piękne i zdrowe rzęsy.

HISTORIA MARKI REVITALASH

Historia marki REVITALASH sięga roku 2006. Doktor Michael Brinkenhoff pragnął wesprzeć swoją żonę w trakcie rekonwalescencji po terapii leczenia przerzutów raka piersi. Szukając sposobu na wsparcie swojej małżonki w tym trudnym okresie, postawił przywrócić jej piękno jakie zwykle tego typu choroba mocno nadwyręża – wymyślił formułę preparatu, którego celem było przywrócenie rzęsom naturalnego i zdrowego wyglądu. Badania naukowe, doktora Brinkenhoff’a wraz z zespołem chemików i kosmetologów przyniosły pożądane efekty – rzęsy małzonki po pięciu tygodniach stosowania preparatu stały się piekne i zdrowe. Tak powstała cała kolekcja kosmetyków, rewitalizujących naturalne piękno oraz duchową moc kobiet. 

„Często czujemy się bezradni, gdy ktoś, kogo kochamy cierpi. Jestem bardzo szczęśliwy, że mogłem pomóc mojej żonie w powrocie do zdrowia. Patrzyłem jak cieszy się ze swoich pięknie wyglądających rzęs i nabiera sił do walki z chorobą” – Dr Michael Brinkenhoff

Obecnie produkty marki REVITALASH są powszechnie dostępne wszytskim kobietom, których pragnieniem jest posiadanie pięknych i zdrowych rzęs. Część dochodu ze sprzedaży kosmetyków właściciele marki przeznaczają na badania oraz edukację związaną z nowotworem piersi.

MARKI PRODUCENTA REVITALASH COSMETICS

Obecnie producent ma w swojej ofercie serie produktów dedykowanych pielęgnacji oczu, brwi i włosów. Wiodące marki i serie produktowe to:

  • REVITALASH® ADVANCED – pielęgnacja rzęs
  • REVITABROW® ADVANCED – pielęgnacja brwi
  • REVITALASH® HAIR – pielęgnacja włosów

ADRES PRODUCENTA MARKI REVITALASH

Primary Address
1838 Eastman Avenue
Ventura, CA 93003
USA

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Share This