Wybierz Strona

PURLES

PURLES

PURLÉS

Marka PURLÉS to połaczenie dwóch obszarów: innowacyjnej myśli biotechnologicznej oraz tradycyjnej pielęgnacji inspirowanej doświadczeniem wielu stron świata. Terapie dermokosmetyczne tworzone przez naukowców i światowej klasy specjalistów marki PURLÉS, zapewniają znakomite i widoczne efekty konkurujące z zabiegami medycyny estetycznej. Inspiracja skarbami natury połączona z wnikliwymi badaniami sprawia, iż marka PURLÉS to połączenie skuteczności i przyjemności w ramach tzw. ceremonii, otulających urodę i zmysły klientów. Powstanie marki PURLÉS jest zatem dbałoscią o uczynienie z zabiegu ceremoniałów, obecnych w profesjonalnych salonach kosmetycznych i SPA.

KOSMETYKI MARKI PURLÉS

Kosmetyki marki PURLÉS produkowane są we Francji i Hiszpanii, a ich receptury powstają we francuskich laboratoriach. Nadrzędną wartością dla producenta jest zadowolenie klientów marki oraz troska o ich bezpieczeństwo. Marce PURLÉS łatwiej o nie dbać, podpierając się wieloletnim doświadczeniem naukowców, jak również rygorystycznymi standardami kontroli jakości oraz testów dermatologicznych.

FILOZOFIA MARKI PURLÉS

Fundamentem filozofii marki PURLÉS jest podwyższanie standardów oraz odpowiadanie i spełnianie potrzeb najbardziej wymagającej klienteli.

FORMUŁY STOSOWANE W KOSMETYKACH PURLÉS

Nowoczesne i nowatorskie formuły kosmetyków marki PURLÉS w tym peelingów chemicznych sprawiają, że eksfoliacja nimi jest skuteczna i najwyższej jakości. Marka PURLÉS stale dba o perfekcyjną jakość i skład kosmetyków, dzięki czemu zyskuje zaufanie profesjonalistów w branży pielęgnacji urody. Kosmetyki PURLÉS cieszą sie szczególną aprobatą w salonach kosmetycznych, ośrodkach medycznych oraz obiektach SPA.

Bazę produktów stanowią najnowsze osiągnięcia naukowe takie jak peelingi chemiczne, peptydy, retinol czy EGF. Rewolucyjna pielęgnacja domowa w połączeniu z wachlarzem „mesococtaili”, tworzy intensywną kurację do walki z efektami upływu czasu. 

ADRES PRODUCENTA MARKI PURLÉS

14 rue du Vieux Faubourg,

CS 30028 59042 LILLE CEDEX,

FRANCE

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Share This